Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

Zapraszamy rodziców uczniów klas II -III na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, które odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 17.00

Program spotkania:

- przekazanie informacji na temat wyników w nauce i zachowania uczniów (kl. II-III)

- bieżące sprawy klasowe (kl. II-III)

- rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i zapoznanie z  ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019 (kl. III)

Wyniki konkursu matematycznego "Liczby rządzą światem"

10 kwietnia odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Matematycznego „Liczby rządzą światem”. Do konkursu przystąpiło 10 uczniów, którzy rozwiązywali testy odpowiednie dla ich kategorii wiekowej. Maksymalnie można było uzyskać 25 punktów.

Finaliści konkursu to:

I miejsce            Paweł Lenart kl. IIIA (23 pkt.)

Łukasz Krawczyk kl. IIB (23 pkt.)

II miejsce            Miłosz Grabuś kl. IIIC (22 pkt.)

III miejsce           Amelia Płecha kl. IIB (20 pkt.)

Gratulujemy:-)

Pierwszy dzień wiosny na sportowo

21 marca, z okazji pierwszego dnia wiosny, pod okiem pani Doroty Nyk i pana Łukasza Matyzbona, gimnazjaliści rozegrali turniej piłki siatkowej.

Wszystkie drużyny walczyły o jak najlepsze wyniki. Nie zabrakło również podczas gry żartów i uśmiechu na twarzach uczniów.

Potwierdziło się, że takich sportowców jak w trzydnickim gimnazjum nie znajdziecie nigdzie. A jest to zasługa NAJLEPSZYCH nauczycieli wychowania fizycznego!

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w organizację turnieju:-)

Turniej Wiedzy Pożarniczej

9 marca odbyły się eliminacje szkolne Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Natalia Szymańska kl. IIA

Anna Wołowska kl. II A

Dominika Bryczek kl. IIA

Patrycja Kosikowska kl. IIA

Aleksandra Zięba kl. IIIB

Wiktoria Trześniak kl. IIIA

Agata Szymakowicz kl. IIIA

Mateusz Kot kl. IIA

Mateusz Kot kl. IIIB

Kacper Ryfka kl. IIIB.

Wyjazd na lodowisko

Na zakończenie sezonu zimowego Paulina Szymańska z sekcji gimnastycznej zorganizowała wyjazd na lodowisko do Lublina.

W Dzień Kobiet, tj. 8 marca, uczniowie pod opieką pani Doroty Nyk, pani Doroty Laskowskiej oraz pana Łukasza Matyzbona spędzili na lodowisku ponad dwie godziny. Zabawa była wyśmienita! Niektórzy radzili sobie świetnie i śmiało wyjeżdżali na taflę lodowiska, inni robili to trzymając się bandy. Trzeba jednak przyznać, że trening „czyni mistrzem”. Pod sam koniec wszyscy opanowali technikę jazdy i mimo niejednego bliskiego kontaktu z lodem i wielu stresujących zachwiań i chwil zwątpień w swoje umiejętności na twarzach wszystkich gościł uśmiech, co można zobaczyć na zdjęciach.

Wszyscy zgodnie mówią, że był to jeden z najlepszych wyjazdów w jakich mieli okazję uczestniczyć! Szkoda, że kolejny dopiero za rok:-(